MESAÇİFTLİK TAZE FASULYE
MESAÇİFTLİK TAZE FASULYE

MESAÇİFTLİK TAZE FASULYE

Fiyat : ₺24,90(KDV Dahil)
:

 

MESAÇİFTLİK DOĞAL TAZE FASULYE

 

 

-Taze fasulyenin, kolon kanserine yol açan prekanseröz polipleri önlemede faydalı olduğu ortaya konulmuştur.

 

-Taze fasulye tüketimi kanser riskini azaltırken, yüksek lif içeriği sindirim sistemi üzerinde pozitif etki yapar.

 

-Lifin belirli türleri sindirim sürecini kolaylaştırır ve sağlıklı bağırsak hareketini destekler. Bu da bağırsak yollarındaki baskıyı azaltır.

 

-Taze fasulyede bulunan belirli karotenoidler göz fonksiyonunda ve görmede azalmalara yol açan sarı nokta hastalığını önler.

 

-Lutein ve zeaksantin gözdeki sarı noktaya odaklanır ve gözün iç çalışmasına herhangi bir baskıyı önlemede kilit rol oynar.

 

-Taze fasulyede kemik bozulması ve kemik erimesini önlemede yardımcı olan kalsiyum gibi bir takım besleyici öğeler bulunur.

 

-Taze fasulye K vitamini, A vitamini ve silikon içerir. Bu bileşenlerin yokluğu kemik kaybını artırır.

 

-Taze fasulye içeriğinde yüksek miktarda bulunan flavonoid sayesinde kalp hastalıkları riskini azaltır, bu antioksidan belirli iltihap önleyici özelliklere sahiptir.

 

-Bir kadının vücudundaki folik asit seviyesi, bebeğin anne karnında normal ve sağlıklı büyümesi açısından önemlidir. Taze fasulye de folik asit açısından oldukça zengin bir sebzedir.

 

-Taze fasulye tüketmek cildiniz, saçlarınız ve tırnaklarınız için harikalar yaratabilir. Yeşil fasulye, sağlıklı bağ dokularının oluşumu ve tırnakların güçlendirilmesi vecilt sağlığının arttırılması için önemli olan kolayca emilebilen bir silikon türüne sahiptir.

 

-Güçlü diüretik özellikleri ile taze fasulye, önemli bir detoks görevi görebilir ve vücudunuzu istenmeyen toksinlerden kurtarmaya yardımcı olabilir.

 

 

 

MesaÇiftlik'te tüm ürünler %100 Doğal, Katkısız ve Kimyasal ilaç kullanılmadan üretilmektedir.

 

Türkiye'nin her yerine    gönderim yapılmaktadır.

 

Kargolarınız 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.